#jihoceskepodnikani
Menu

Co děláme

Hledám zaměstnance

Kvalitní zaměstnanci jsou pro naše členy prioritou jejich podnikání, a proto se v rámci našich služeb tomuto tématu intenzivně věnujeme. 

Potýká se Vaše firma s dlouhodobým nedostatkem pracovníků? Program kvalifikovaný zaměstnanec nabízí řešení!

Program kvalifikovaný zaměstnanec je určený pro středně a nízko kvalifikované profese. Do programů jsou zaměstnavatelé zařazeni pouze na základě splnění stanovených transparentních kritérií. Zahraničním zaměstnancům těchto zaměstnavatelům je poté garantován přednostní přístup na zastupitelském úřadu v přiděleném termínu za účelem podání žádosti o pobytové oprávnění ke vstupu na území ČR.

Informace o Programu kvalifikovaný zaměsnanec

Podrobné informace k Programu kvalifikovaný zaměstnanec naleznete na stránkách Hospodářské komory ČR a v našich dokumentech ke stažení níže. Vaši žádost zpracujeme na Jihočeské hospodářské komoře, mimo období dovolených, bez prodlení.


Gabriela Švecová
svecova@jhk.cz
+420 608 572 266

Přiložené soubory

Hledáte-li nové zaměstnance, můžete využít služby Jihočeské hospodářské komory, které Vám pomohou oslovit potenciální uchazeče.

Veletrhy práce

Oslovte zájemce o zaměstnání v jeden čas a na jednom místě a získejte celou řadu nových kontaktů na Vaše budoucí zaměstnace. Veletrhy práce jsou určeny zaměstnavatelům, které hledají nové zaměstnance a chtějí se prezentovat jako úspěšná firma. Veletrhy práce pořádáme každoročně na jaře v sedmi regionech Jihočeského kraje. Více informací na www.veletrhy-prace.cz.

Zveřejnění nabídky volných pracovních míst

Zveřejněte bezplatně svou nabídku volných pracovních pozic v naší databázi Impulsprokarieru.cz. Bezplatná registrace Vám umožní uveřejnit Vaši aktuální nabídku o volném pracovním místě ve Vaší firmě. Registrujte se na Impulsprokarieru.cz.

Kontaktujte nás pro více informací

Burzy škol

Prezentujte se žákům a rodičům jako perspektivní zaměstnavatel na Burzách škol v osmi regionech Jihočeského kraje. Firmy, které se zde prezentují, podporují zájem o konkrétní učební a maturitní obory, ale mohou také nabídnout budoucím žákům praxi či stáž ve svých firmách.

Nabídněte praxe a stáže žákům a studentům ve Vaší firmě

Spolupracujte se školami na odborné výuce a získejte přístup k mladým talentům, novým myšlenkám a možnosti zkvalitnit výuku na jihočeských školách. Bezplatně se registrujte na Impulsprokarieru.cz a uveřejněte svou nabídku praxí a stáží. Více na Impulsprokarieru.cz.

Kontaktujte nás pro více informací

Kontaktní formulář

Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.

Staňte se členem Jhk a čerpejte výhody

Získejte nové kontakty

Pořádáme řadu networkingových akcí, na kterých získáte nové kontakty a obchodní příležitosti.

Zvyšte kvalifikaci svých zaměstnanců

Využijte široké nabídky našich seminářů nebo si nechte sestavit akci na míru.

Propagujte se

Vyberte si z nabídky našich propagačních služeb. Dáme o Vás vědět dalším firmám v Jihočeském kraji.

Práci Jihočeské hospodářské komory vnímáme jako velmi důležitou pro kvalitní podnikání v Jihočeském kraji a propojení živnostníků a firem. Jhk nám pomáhá k obnovení textilního oboru a velmi aktivně pracuje na zajištění budoucích pracovních sil pro naši firmu.

Josef Handrejch majitel firmy Kvalitex

"Jihočeská hospodářská komora nám ulehčuje podnikání, a to zejména díky službám CzechPoint a Programu Kvalifikovaný zaměstnanec. Vzájemné zkušenosti si s ostatními podnikateli předáváme na společenských setkáních či formou diskuze na Ranní kávě."

Ing. Petr Koritenský statutární ředitel, Koritensky a.s.

S JHK spolupracujeme již dlouho, Sdružení dopravy nám pomáhá s organizací dopravní konference. Děkujeme za super spolupráci.

Mgr. Radka Švecová zástupce ředitele VOŠ, SPŠ automobilní a technická ČB

Jihočeská hospodářská komora je naším spolehlivým partnerem již řadu let. Ubírat se mezinárodním směrem je nezbytné pro zabezpečení, posílení a rozvoj hospodářství Horního Rakouska. Za obzvláště důležité pak považujeme vztahy s naším severním sousedem Českou republikou a právě v tomto případě, můžeme stavět na odborných znalostech a především na osobním nasazení ze strany Jhk.

Ing. DI (FH) Werner Pamminger, MBA Business Upper Austria – OÖ Wirtschaftsagentur GmbH

V minulém roce jsme se zapojili do projektu Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jhk. Díky kompletnímu zajištění kurzů Jihočeskou hospodářskou komorou nám odpadly starosti se zpracováním a tím i získáním jednotlivých projektů. Pro nás to znamená velkou úsporu času a žádné starosti s výběrem vhodných školících firem, potažmo lektorů. Prostě jednoduše shrnuto "full servis".

Miroslav Bísek jednatel, BIBO Shoe s.r.o. a BIBO Stores s.r.o.

Od roku 2016, kdy byla založena naše poradenská kancelář, je Jihočeská hospodářská komora cenným partnerem v rámci bavorsko-české spolupráce. Jhk disponuje sítí firem, odborníky, dlouholetými zkušenostmi a know-how na regionální i mezinárodní úrovni.

Ing. et Ing. Jaroslava Pongratz, MBA manažerka poradenské kanceláře Dolní Bavorsko

Spolupráce s Jhk je pro nás důležitá a využíváme ji zejména v oblasti vzdělávání. Semináře a školení mají vždy vysokou úroveň nejen po stránce odborné, ale i po stránce organizační.

Bc. Romana Antlová vedoucí oddělení personalistiky, EGEM s.r.o.

Bez zaměstnávání cizinců se při současné situaci na trhu práce v ČR neobejdeme. I proto jsme od roku 2016 součástí režimu Ukrajina – dnes projektu Kvalifikovaný zaměstnanec. Velmi oceňujeme skvělou spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou, která nám díky vysoké odbornosti zaměstnanců komory výrazně zjednodušuje vyřizování agendy související se zaměstnáváním cizinců.

Ing. Miroslav Kos personální ředitel, HOCHTIEF CZ a. s.

Spolupracujeme s Jihočeskou hospodářskou komorou již řadu let a společnými silami se nám daří získávat kvalitní pracovní sílu. Začínáme již od mladých lidí ze základních škol. Jhk v této oblasti pořádá celou řadu akcí, kterých se pravidelně zúčastňujeme.

Jana Kozaková manažerka pro RLZ, MOTOR JIKOV Group a.s.

Spolupráce s Jihočeskou hospodářskou komorou je pro VAVI velkým přínosem. Naši zaměstnanci využívají možností proškolení na seminářích Jhk. Dále čerpáme informace ze zasílaných dotačních titulů. V neposlední řadě jsme velmi rádi za pořádání workshopů, které jsou přínosem pro obnovení textilních oborů.

Věra Vávrová majitelka firmy VAVI s.r.o.

Jhk je místo k setkávání lidí napříč různými obory podnikání a navazujeme zde nové kontakty. Zajišťuje nám informační podporu a využíváme především služeb kontaktního místa MYTO.CZ. Program kvalifikovaný zaměstnanec nám pomáhá překonat nelehkou situaci na trhu práce v ČR.

Stanislav Herch finanční ředitel, Nicotrans a.s.

Díky spolupráci s Jhk se nám daří být více vidět, ať už prostřednictvím exkurzí žáků nebo účastí na Dobrodružství s technikou. Tým Jhk je pro mě zárukou velmi dobré organizační úrovně všech zmíněných aktivit.

Žaneta Stiskalová HR manažerka, A. Schmied, s.r.o.

Aktivity Jhk nám pomáhají navazovat a prohlubovat nové obchodní spolupráce s podnikateli v Jihočeském kraji. Podpora ve formě pořádání oborově zaměřených seminářů a kurzů nám umožňuje sdílet praktické zkušenosti s představiteli významných společností v regionu. Partnerství s Jhk má pro nás přínos i při výchově nových talentů formou spolupráce s odbornými vzdělávacími institucemi v řadách jejích členů.

Ing. František Fišer Ředitel společnosti CB Auto a.s.
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.