#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Ženy v byznysu: Získejte praktické rady pro každodenní život podnikatelky, manažerky a ženy na volné noze

17. únor 2020
Byznys Marketing Vzdělávání

Posuňte váš byznys na další level, inspirujte se a naučte se prodat - to jsou hesla pro druhý ročník konference Ženy v Byznysu, která se koná tento rok 23. a 24. dubna v krásných prvorepublikových prostorech Autoklubu České republiky v Praze.

13 fantastických osobností z byznysu vám prozradí své know-how
„Stejně jako minulý ročník Konference Ženy v Byznysu je pro každou podnikatelku, manažerku a ženu na volné noze, i tu začínající, která má chuť se dozvědět, prohloubit praktické informace pro své podnikání. Na konferenci, která je tentokrát rozdělena do 2 dnů, se účastnice dozví konkrétní know-how a inspiraci pro svůj byznys přímo od lidí z praxe," informuje Kateřina Tygl, organizátorka a zakladatelka FB komunity Ženy v byznysu.

První den tak načerpáte pořádnou dávku inspirace a case study nejen z přednášek, ale také z panelové diskuse na téma: Jak prodat sebe, své služby nebo produkty? Pro tento ročník je připraveno 6 workshopů, 5 přednášek, které vás posunou na další level, 1 panelová diskuse, networking, párty a spoustu inspirace.

A koho na konferenci a workshopech potkáte?
● Daniela Gamrota - Jak vyladit osobní produktivitu? A efektivně ji zlepšovat a vše zjednodušit?
 Margaretu Křížovou, která vás naučí, co dělat, když chcete začít podnikat. Už dlouho? Ale nějak se nedaří to opravdu rozjet?
● Olgu Pohl, která vám předá znalosti, jak na copywriting s lehkostí,
● Kateřinu Tygl, která vám dostane marketing do žil a jak se nenechat napálit od „odborníků,
● Lucii Krausovou, která vám poví, jak si spočítat, zda vám dává podnikání finanční smysl a za jakých podmínek vás to uživí?
● Janu Štěpánková - Jak posunout firmu na vyšší úroveň. Prakticky a za rozumnou částku.
● Jitku Zoderovou, Terezu Mácovou, Lukáše Hrdličku - Jak prodat sebe, své služby či produkty?
● Nataša Foltánovou s tématem Z kuchyně ke 100 milionové firmě za 12 let a další.

Zažijete také:
● inspirativní workshop s naším generálním partnerem Grow with Google - I am Remarkable.

A co vás čeká hlavní den konference?
Nechybí nadupaný networking, který odstartuje Lenka Mrázová s tématem Budování kontaktů, které vám není proti srsti, skvělí řečníci přímo z byznysu, báječná atmosféra a také charismatický moderátor Českého rozhlasu Plus - Michael Rozsypal.

Neformální byznysové odpoledne, které se přirozeně přehoupne do večerní párty a networkingu s rautem. To vše slibuje letošní Konference Ženy v Byznysu, 23. dubna.

Přihláška na konferenci

Galerie


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

12. únor 2020
Vzdělávání

Rychlokurz Digitální transformace na téma Průmysl 4.0 prohloubí znalosti v oblasti Advanced Manufacturing

Význam digitalizace pro malé a střední podniky neudržitelně roste. Mnoho společností mění své procesy nebo tak plánují učinit. Jaká však jsou správná opatření? Ne každý projekt na využití technologií ...

Přečíst celý článek
12. únor 2020
Byznys

Erasmus a podnikání? Program Evropské komise poprvé v českých regionech!

Regionální rozvojová agentura jižních Čech se stala zprostředkující organizací programu na podporu začínajících podnikatelů Erasmus pro mladé podnikatele. RERA se tak jako první mimopražská organizace...

Přečíst celý článek
06. únor 2020
Byznys

Podnikatelská mise do Skandinávie jako příležitost pro české podnikatele

Hodspodářská komora České republiky zve na doprovodnou podnikatelskou misi místopředsedy vlády ČR Karla Havlíčka v termínu 25. – 27. 3. 2020 do Švédska a Norska. Tato doprovodná podnikatelská mise, kt...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.